4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Harlev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Harlev J er der to nye boliger på markedet, begyndende med villaen på Rødlundvej 298. Denne rummelige ejendom tilbyder 182 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Beliggende på en grund af 772 kvadratmeter, prisen for denne bolig er 4.495.000 DKK.
En anden mulighed i området er villaen på Ketting Parkvej 69. Denne bolig byder på et pænt areal af 142 kvadratmeter, også fordelt på 6 værelser. Grunden måler 755 kvadratmeter, og villaen er sat til salg for 4.298.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.